Neden Turquality ?

TURQUALITY®, ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

Neden Turquality Danışmanlığı?

Turquality Danışmanlığı kapsamında, bu amaç doğrultusunda ilerleyen markalara ve firmalara Turquality’nin belirlediği şartlar ve hedefler çerçevesindeki süreç sağlanır.
Turquality Danışmanlığı alınması durumunda firmalar kurumsallaşma ve markalaşma olgunluk seviyelerini yükselterek Turquality programına kabul edilme şanslarını artırmaktadırlar.

Abstract

Avada has been a lifesaver for my growing business.

Morbi bibendum eu velit mattis aliquam. Nulla ac ullamcorper dui, in dictum nibh. Aliquam ac dictum nunc, eget auctor est.

Richard Simms

Founder – Hemisferio

Hemisferio

Avada was the missing piece of the puzzle.

Morbi bibendum eu velit mattis aliquam. Nulla ac ullamcorper dui, in dictum nibh. Aliquam ac dictum nunc, eget auctor est.

Kate Schadler

Founder – Hemisferio

Ofisus ile çalışarak kazançlı çıkarsınız.

Elbetteki yaptıklarımızı yeterince emek, zaman ve kaynak harcasanız siz de yapabilirsiniz. Fakat biz size tecrübeye daha hızlı ve az maliyetli bir yoldan erişmeyi teklif ediyoruz.

Turquality Referanslarımız

Abstract
Cglobal
DigitalBox
Hemisferio
Next
Spaces
Oktay ÖZTÜRK
Oktay ÖZTÜRKKurucu, CEO
Duygu YILDIRIM
Duygu YILDIRIMYönetim Danışmanı
Seda CANKURT
Seda CANKURTTeşvik ve Turquality Yöneticisi
Ezgi BARAN
Ezgi BARAN
Eda ERKULA ÜNAY
Eda ERKULA ÜNAYProje Uzmanı
Merve İLBAŞ
Merve İLBAŞ

Size nasıl yardımcı olabiliriz?