Yükleniyor…

Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık Kapsamı

Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık kapsamında, şirketlerin kurumsal alt yapısını güçlendirmek ve global marka gelişimine destek olarak ülke ihracatını arttırmak amaçlanmaktadır. 2004 yılından itibaren sürdürülen çalışmalarda yurt dışında marka bilinirliği sağlamak için “Türk Malı” algısı kuvvetlendirilmek istenmektedir. Programa, B2B veya B2C fark etmeksizin birçok sektörde mamul ve hizmet pazarlaması yapan işletmeler başvurabilmektedir.

Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık Kapsamında Ne Sağlıyoruz?

Ofisus Danışmanlık olarak; Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık sırasında danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalara;

  • Üretimlerinden satış pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde destek sağlıyoruz.
  • Firmaların markalaşma süreçlerini hızlandırıyoruz.
  • Firmaların gelişimlerine destek olmak, pazar bilgilerini artırmak ve kurumsallaşmalarını sağlamak adına büyüme stratejilerinin doğru planlanmasını sağlıyoruz.
  • Firmaların marka bilincinin oturması ve yaygınlaşmasına olanak sağlıyoruz.
  • Firmaların iletişim ve tanıtım faaliyetlerinin güçlenmesi için çalışıyoruz.
  • Bu süreçte firmaları sadece Turquality Programına hazırlamakla kalmamakla beraber aynı zamanda firmaların vizyon ve stratejileri doğrultusunda kurumsal gelişim ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık Referanslarımız

Kurumsal Olgunluk ve Turquality Programı Süreçlerine Hazırlık Ekibimiz