Biz Kimiz

Dinamik, deneyimli ve öğrenmeye aç bir ekibiz.

Hızla değişen bir dünyada, bugüne kadar öğrendiklerimiz kadar öğrenmeyi öğrenmeyin değerine inanıyoruz. O yüzden, ne kadar deneyimli olursak olalım, hepimiz her gün yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Her müşterimize bir şeyler katarken, onlarda da bir şeyler öğreniyoruz.

Sen de ögrenmeyi seviyor, “ben oldum” demiyorsan, belki seninle iş arkadaşı oluruz, bir çok projeye birlikte katkı verir kendimizi de geliştiririz.

Ofisus ekibinin bir parçası olarak ne kazanırsın.

Yazar Jim Rohn’un dediği gibi “İnsanlar etrafındaki beş kişinin ortalamasıdır”. Ekimize katılırsan, hep birlikte birbirimizin ortalamasını yükselteceğimize inanıyoruz.

Dinamik bir iş ortamı, sürekli yeni projeler, yeni fikirler, yeni girişimicilerden dünyanın her tarafına ihracat yapan firmalara kadar farklı ölçeklerde şirketleri yakında tanıma fırsatı seni bekliyor.

Oktay ÖZTÜRK

Kurucu – CEO

Değerlerimiz.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Biliyoruz ki buraya çok etkileyici kelimeler yazabiliriz. Fakat, bizim için samimiyet ve güven yaptığımız işin uzmanlığı kadar önemli. O yüzden, iş hayatındaki en önemli dört değerlerimizi yanda belirtmek istedik.

Katma Değer Yaratmak

Yaptığımız her işin içine akıl katmak için uğraşıyoruz.

Güven

Müşterimizin güvenini kazanmak ve bu güveni her zaman sağlam tutmak en büyük gayemizdir.

Kazan Kazan

Biliyoruz ki, müşterimiz kazanmadan biz de kazanamayız.

İnandığımız İşi Yapmak

İnanmadığımız hiç bir şeyi vaat etmeyiz, yapmayız.

Açık Pozisyonlarımız.

Proje Uzmanı

Ankara

Başvur