Yükleniyor…

Pazarlama Yönetimi ve Marka Danışmanlığı Kapsamı

Pazarlama Yönetimi ve Marka Danışmanlığı, bir şirketin markasının yönetimi, geliştirilmesi ve pazarlanması için profesyonel bir hizmet olarak özetlenmektedir. Marka danışmanları, şirketlerin marka stratejilerini belirler, marka imajını oluşturur ve marka bilinirliğini arttırmak için çalışırlar. Pazarlama yönetimi ve marka danışmanlığı, ürünün veya hizmetin fark yaratmasını sağlayacak, ürüne has işlevin bulunması, doğru bir strateji ile uygulanması ve etkileyici bir marka imajının yaratılmasını sağlamaktadır.

Pazarlama Yönetimi ve Marka Danışmanlığınde Ne Sağlıyoruz?

  • Pazarlama yönetiminin ve markanın stratejisinin istikrarlı bir şekilde sürdürülmesi için tüm pazarlama faaliyetlerinin planlanması, bütçelenmesi ve marka yönetimine bağlı olarak yürütülmesi konusunda destek sağlıyoruz.
  • Rekabet dinamiklerinin ve rakiplerin pazarlama faaliyetlerinin takibini sağlıyoruz. Bununla birlikte araştırma gerektiren durumlarda uygun araştırma modelinin keşfini ve sonuçlarının yorumlanmasını sağlıyoruz.
  • Finansal kaynaklar, gelirler, teklifler ve bütçelerin oluşturulması ve değerlendirilmesi için yönlendirmelerde bulunuyoruz.
  • Ajanslarla yürütülen faaliyetlerde doğru çözüm ortaklarının bulunmasını ve ortaya çıkan işlerin markaya uygunluğunun takibini sağlıyoruz.
  • Yeni proje / ürün / iletişim / araştırma fikirlerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi üzerine çalışıyoruz.
  • İş / satış başarısı ve karlılığı arttıracak stratejik eylemleri belirliyor ve uygulanması konusunda destek sağlıyoruz.
  • Bayi ve kanal ilişkilerinin yönetilmesi, ticari pazarlama faaliyetlerinin sürdürülmesi süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Pazarlama Yönetimi ve Marka Danışmanlığı Referanslarımız

Pazarlama Yönetimi ve Marka Danışmanlığı Ekibimiz