Levent Burak ERİBOL.

Hakkında

2003 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine Mühendisliği’nden mezun olmuş, 2006 yılından bugüne girişimci olarak çeşitli şirketlerde ortak ve kurucu olarak görev almaktadır.

2010’dan bugüne satın alma yönetimi, veri analizi ve madenciliği konularında uzun yıllardır çalışmakta ve veri analizi konusunda deneyim sahibidir.

İnternet tabanlı ürün geliştirme, proje yönetimi alanında tecrübe sahibi olmasının yanı sıra finans, pazarlama ve dijital reklamcılık konularında tecrübe sahibidir.

Hizmet şeklinde yazılım, e-satın alma ve ihale konularında dünya ölçeğinde yenilikçi ürünler geliştirmiş ve bu projelerin yerli ve H2020 gibi yabancı arge destek programlarınca desteklenmesini sağlamıştır.

Parlar Vakfı, OSTİM Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik ve yönetim kurulu danışmanlıkları yapmıştır. Yüzden fazla özel sektör firmasına arge projelerinin planlaması, finansmanı ve yönetimi konusunda hizmet vermiştir.

Farklı ölçeklerde ve sektörde bir çok firmaya, yatırım projeleri için pazar araştırması ve fizibilite raporları hazırlamıştır. Yüzlerce girişimci adayına, ürün geliştirme, pazar araştırması, iş yönetimi ve pazarlama konularında eğitimler vermiş, birçoğuna işlerini kurmalarında destek sağlamıştır.

Profesyonel çalışmalarının yanısıra gönüllü olarak, eğitim ve mentorlük çalışmaları ile girişimcilere destek olmaktadır.

Deneyim

Eğitim

Yetenekler