Kısaca;

Ofisus olarak 2006 yılında alanında tecrübeli ve bilgili uzman kadrosuyla kurulmuş bir danışmanlık firmasıyız. Başta hibe teşvik programları, proje yazımı ve proje yönetimi olmak üzere KOBİ ve daha büyük ölçekte kuruluşların ihtiyaç duyduğu Ekonomi Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, TÜBİTAK, TTVG (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı), Kalkınma Ajansları, Horizon 2020 ve diğer çeşitli Avrupa Birliği fonlarınca verilen desteklerden faydalanmaları için çalışıyoruz.

Ulusal ve uluslararası örneklerden ilham alarak ve kendi misyonumuz ışığında sürekli ilerleyerek, partnerlerimizin taleplerinin iyi şekilde karşılamayı ve birlikte katma değer yaratmayı hedefliyoruz.

Başarının, stratejik bir planlamanın ürünü olduğunun farkındalığıyla müşterilerimize uygun çözümler üretiyoruz. Çözüm odaklı bakış açımızla kurulduğumuz günden bu yana danışmanlığını yaptığımız yüzlerce projeden edindiğimiz tecrübeler ve başarılar ile birçok alanda ve sektörde hizmet vermeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

Bakış Açımız

İnandığımız işi yapmak, ilgilendiğimiz işe akıl katmak.

Biliyoruz ki, iş güven üzerine yapılır. Robert Bosch’un o klasikleşmiş lafı “İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim”, bizim için o kadar da klişe değil. Uzun yıllardır, yüzlerce müşteriye hizmet vermiş ve müşterilerimizle uzun yıllar farklı birçok projelerinde tekrar tekrar çalışma gururunu yaşıyoruz. Bu gurur, işimizi iyi yapmanın yanında kendimizi her müşterimizin ekibinden biri gibi görmek ve ekibin bir parçası gibi hissetmekten geçiyor. Biz çalışmaya başladığımız her müşterimiz ile 50 yıl birlikte çalışmak isteğiyle yola koyuluyoruz.

Değerlerimiz.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Biliyoruz ki buraya çok etkileyici kelimeler yazabiliriz. Fakat, bizim için samimiyet ve güven, yaptığımız işin uzmanlığı kadar önemli. O yüzden, iş hayatındaki en önemli dört değerlerimizi yanda belirtmek istedik.

Katma Değer Yaratmak

Yaptığımız her işin içine akıl katmak için uğraşıyoruz.

Güven

Müşterimizin güvenini kazanmak ve bu güveni her zaman sağlam tutmak en büyük gayemizdir.

Kazan Kazan

Biliyoruz ki, müşterimiz kazanmadan biz de kazanamayız.

İnandığımız İşi Yapmak

İnanmadığımız hiçbir şeyi vaat etmeyiz, yapmayız.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, bizi arayın. Kelimelerimizi değil yaptıklarımızı görün.