KOSGEB, yurt dışından ithal edilen ürünleri Türkiye’de yerli ve milli imkânlarla üretecek olan KOBİ’lere 6 milyon liraya kadar destek verecek.

İleri Girişimci Destek Programı İş Fikri Teklif Çağrısı – İzmir ve Manisa

İzmir ve Manisa İli – Temiz Enerji ve Temiz Teknoloji Odaklı Girişimciler Teklif Çağrısı

  1. Kalkınma Planında Girişimcilik ve KOBİ’ler başlığı altında girişimcilik kültürünün, teknoloji tabanlı ve yenilikçi girişimcilik kapasitesinin geliştirilmesi temel amaç olarak ifade edilmiştir. Söz konusu amaca ulaşılabilmesi için sayılan politika ve tedbirler arasında kurumsal şirketlerin ve yöneticilerin erken aşama girişimlerine yönelik hızlandırma programlarına katılımını ve yatırımcı olmalarını mentorluk desteği sunmalarını özendirecek mekanizmalar geliştirileceği vurgulanmaktadır.

Bu kapsamda, İzmir ve Manisa ilinde temiz enerji ve temiz teknolojileri odak alan, çağrı kapsamındaki konulara yönelik iş fikirlerini hayata geçirebilecek girişimcilerin desteklenmesi amaçlanmıştır.

Teklif Çağrısı Başvuru Süresi

17 Nisan – 05 Mayıs 2023

Başvuru sistemi 05 Mayıs 2023 Cuma günü saat 23:59’da başvuruya kapatılacaktır. Bu tarih ve saate kadar sistem üzerinden onaylanmayan Teklif Çağrısı Başvuru Formları Değerlendirmeye alınmayacaktır

Teklif Çağrısı Başvurusu İçin Tıklayınız

Teklif Çağrısı Başvuru Formu İçin Tıklayınız (Örnektir, asıl başvuru sistem üzerinden yapılacaktır.)

Teklif Çağrısı Başvuru Değerlendirme Kriterleri için Tıklayınız

Teklif Çağrısı Başvuru Adımları İçin Tıklayınız

Ofisus Bültene Abone Ol

Güncel gelişmelerden haber olmak için bültene abone ol.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arayın görüşelim
(312) 287 9997